Baner Baner

Zakład Produkcyjny
Firma istnieje od przeszło 70 lat. Założył ją w latach 30 ubiegłego stulecia, ojciec obecnego właściciela Marka Florczaka. W latach pięćdziesiątych została ona przekształcona w przedsiębiorstwo państwowe i była zarządzana przez "GS" Samopomoc Chłopska w Niedźwiedziu.

W 1990 roku firma wróciła do rodziny Florczaków i została poddana gruntownej modernizacji. W tym czasie powstały nowoczesne hale masarskie, które są obecnie dostosowane do wszystkich standardów jakie obowiązują w krajach UE. W zakładzie zwiększono zatrudnienie oraz stale podnoszone są kwalifikacje pracowników. Firma uzyskała wiele dyplomów i wyróznień oraz wdrożono nowoczesne systemy zarządzania firmą oraz jakością: HACCAP oraz ISO.
Biuro
Biuro
Dzisiaj firma stanowi prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo z wykwalifikowaną kadrą, nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, a dzięki tradycyjnym recepturom i naturalnym składnikom na których bazuje się w trakcie produkcji, możemy oferować produkty doskonałej jakości.
Nasza firma posiada rozbudowaną strukturę logistyczną, co pozwala na efektywną dystrybucję zawsze świeżych wyrobów w odpowiednich warunkach temperaturowych i wilgotnościowych na terenie całego kraju.

Dział sprzedaży obsługuje zamówienia Klientów telefonicznie, drogą elektroniczną oraz osobiste wizyty.
Transport